Kilka słów o pielęgnacji skróty przed ślubem

Każda z nas na swoje wesele wyglądać powinna tak dobrze jak tylko potrafi. Nie mówię tutaj tylko o sukni ślubnej, ale przede wszystkim o Twojej skórze. W tym krótkim wpisie blogowym przedstawię wam mój punkt widzenia dbania o siebie przed ślubem.

Dbaj o skórę przed ślubem

Coś o czym bardzo wiele młodych przyszłym mężatek zapomina, dbałość o siebie. Powiem szczerze, że nie ma nic gorszego niż widok zmęczonej Panny młodej z podkrążonymi oczami, w krostach, która musiała założyć na siebie tony makijażu.

Oczywiście nie każdego stać na to, żeby zatrudnić firmę, która od A do Z zajmie się całością wesela, ale powinniśmy zachować jakiś umiar w przygotowaniach! Poprośmy rodzinę o pomoc. Ciotka na pewno zachwyci się tym, że może pomóc. Do dzisiaj wspominam jedną Panią, która była z nami na każdym etapie planowania i przygotowywania jednego z wesel i wcale nie przeszkadzała.

Wręcz przeciwnie była pomocna i bardzo doświadczona, muszę przyznać, że takiej elokwencji jaką reprezentowała ta Pani ciężko szukać obecnie u młodych menadżerów na praktykach, z którymi się prawie codziennie stykam w mojej pracy. Wracając jednak do naszego głównego tematu….

Dbajmy o naszą skórę!

Drogie Panie proszę zadbajcie o skórę twarzy i wory pod oczami. Już kilka miesięcy wcześniej trzeba zacząć stosować krem przeciwko „worom” (inaczej w większości przypadków nazwać tego nie można) pod oczami. Dodatkowo trzymanie diety i nie picie alkoholu przed weselem uchroni nas przed zmianami skórnymi.

Warto również wcześniej wykonać cały makijaż ponieważ zdarzają się przypadki alergii Panny młodej kilka godzin przed godziną ślubu. Takie sytuacje są nie do przyjęcia i pamiętajmy wcześniej udać się do makijażystki jeżeli korzystamy z jej usług lub zakupić samemu i przetestować makijaż kilka dni wcześniej. Powyższe uwagi są chyba podstawowymi na jakie należy zwrócić uwagę przed przygotowywaniem się do wesela, aby nie chlipać w kołdrę następnych kilka nocy.

Jedna odpowiedź to “Kilka słów o pielęgnacji skróty przed ślubem”

  1. Marta pisze:

    Właśnie sama się przygotowuję, wielkie dzięki!

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *